Maç geçmişi
Lee Sin champion portrait

Lee Sin

Galibiyet

Dereceli Tek/Çift · 74 gün önce

22:49Canlı Riot verisi

4 / 1 / 9

K / D / A

39,4%

Skor katkısı

608,6

Hasar / dk

9.972g

437 altın / dk

28

14 yerleştirilen · 2 temizlenen

166

7,3 CS / min

Hedef kontrolü

Mavi taraf

2

Ejder

0

Baron

9

Kule

2

İnhibitör

1

Herald

Kırmızı taraf

1

Ejder

0

Baron

0

Kule

0

İnhibitör

0

Herald

MAÇIN HİKÂYESİ

Avantaj ne zaman değişti?

Riot'un maç zaman çizelgesi. Boş noktalar veri bulunmayan anlardır.

10. dakika · Kindred-825 altın / 0 CS

Riot'un aynı role atadığı rakibe göre fark.

15. dakika · Kindred+352 altın / -15 CS

Riot'un aynı role atadığı rakibe göre fark.

20. dakika · Kindred+1.528 altın / +6 CS

Riot'un aynı role atadığı rakibe göre fark.

Sonraki maç için çalışma notları

15. dakikada Kindred karşısında +352 altın, -15 CS.

Bu noktadan önceki bir üs dönüşünü ve sonraki minyon dalgasını izle. Güvenle alabileceğin kaynakları not et.

1 ölüm kaydı; ilki 19:43.

Bir ölümden önceki 30 saniyeyi izle. Kararı değerlendirmeden önce görüşü ve kaçış yollarını kontrol et.

Mevcut zaman çizelgesinde 14 totem yerleştirme kaydı.

Bir objektif öncesindeki totemi ve takımının bu görüşten yararlanıp yararlanamadığını incele. Yerleştirme sayısı tek başına kaliteyi ölçmez.

AltınKesin değerler grafiğin altındaki zaman kontrolü ve listede bulunur.02.4934.9867.4799.9720:005:4211:2417:0722:49
Lee Sin: 9.972

Olaylar ve alışveriş

Skor · Pyke → Skarner
Skor · Jhin → Soraka
Skor · Kindred → Jhin
Skor · Quinn → Hwei
Objektif · Lee Sin · Hextech Ejderi
Skor · Jhin → Pyke
Skor · Soraka → Skarner
Skor · Jhin → Soraka
Skor · Hwei → Jhin
Skor · Skarner → Pyke
Objektif · Lee Sin · Hiçlik Kurdu
Objektif · Viktor · Hiçlik Kurdu
Objektif · Viktor · Hiçlik Kurdu
Skor · Kindred → Jhin
Skor · Hwei → Viktor
Skor · Jhin → Soraka
Skor · Jhin → Pyke
Skor · Lee Sin → Hwei
Objektif · Kindred · Kimya Ejderi
Skor · Lee Sin → Urgot
Skor · Jhin → Pyke
Yapı yıkıldı · Jhin · Dış kule
Skor · Kindred → Viktor
Skor · Lee Sin → Kindred
Skor · Quinn → Hwei
Skor · Pyke → Jhin
Skor · Viktor → Hwei
Skor · Quinn → Pyke
Skor · Lee Sin → Soraka
Skor · Pyke → Skarner
Yapı yıkıldı · Lee Sin · Dış kule
Skor · Viktor → Urgot
Skor · Jhin → Pyke
Skor · Skarner → Kindred
Skor · Viktor → Hwei
Skor · Pyke → Quinn
Yapı yıkıldı · Viktor · Dış kule
Objektif · Lee Sin · Vadi'nin Alameti
Skor · Urgot → Viktor
Skor · Viktor → Urgot
Skor · Jhin → Kindred
Skor · Jhin → Hwei
Skor · Quinn → Pyke
Skor · Jhin → Soraka
Yapı yıkıldı · Lee Sin · İç kule
Skor · Urgot → Skarner
Objektif · Lee Sin · Bulut Ejderi
Skor · Quinn → Pyke
Skor · Jhin → Kindred
Skor · Urgot → Skarner

Alışveriş listesi satış ve geri alma olaylarını da içerir. Bu veriler maç sonrası açıklamadır; görünmeyen oyun içi bilgi veya kazanma tahmini değildir.

Mavi taraf

Galibiyet
33 / 17 / 4653.696g · 97.876 hasar
OyuncuKDA · KPHasarAltın · CSEşyalar
Quinn champion portrait

Mrグッドゲームくん#GGだぜ

Quinn · Üst

6 / 1 / 4

30,3% KP

13.827

14,1% pay

10.136g

161 CS · 7,1/m

Lee Sin champion portrait

Ankochan#20y

Lee Sin · Orman

4 / 1 / 9

39,4% KP

13.887

14,2% pay

9.972g

166 CS · 7,3/m

Viktor champion portrait

CoMETIK#鈴木羽那P

Viktor · Orta

8 / 4 / 11

57,6% KP

27.292

27,9% pay

10.951g

173 CS · 7,6/m

Jhin champion portrait

くむお#JP1

Jhin · ADC

13 / 5 / 6

57,6% KP

28.900

29,5% pay

14.400g

180 CS · 7,9/m

Skarner champion portrait

Shun kei#JPN1

Skarner · Destek

2 / 6 / 16

54,5% KP

13.970

14,3% pay

8.237g

29 CS · 1,3/m

Kırmızı taraf

Mağlubiyet
17 / 33 / 2243.651g · 69.063 hasar
OyuncuKDA · KPHasarAltın · CSEşyalar
Urgot champion portrait

shottaka#JP1

Urgot · Üst

5 / 5 / 1

35,3% KP

9.801

14,2% pay

10.692g

186 CS · 8,2/m

Kindred champion portrait

マリナセドナ大雪山#3027

Kindred · Orman

3 / 5 / 3

35,3% KP

12.726

18,4% pay

8.429g

162 CS · 7,1/m

Hwei champion portrait

しゅんた1106#JP1

Hwei · Orta

2 / 7 / 5

41,2% KP

24.544

35,5% pay

7.839g

157 CS · 6,9/m

Soraka champion portrait

麹町養蚕館#JP1

Soraka · ADC

1 / 6 / 9

58,8% KP

7.408

10,7% pay

7.678g

130 CS · 5,7/m

Pyke champion portrait

sirotan fan#7044

Pyke · Destek

6 / 10 / 4

58,8% KP

14.584

21,1% pay

9.013g

29 CS · 1,3/m

Bu skor tablosu, maçtan sonra lobideki her oyuncunun zaten görebildiği bilgileri gösterir. MacroDiff gizli bilgi, canlı oyun durumu veya bir katılımcının erişemediği hiçbir şeyi açığa çıkarmaz.

Galibiyet — Ankochan#20y | MacroDiff