Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 397
petrzalsky princ profil simgesi

EUN · Solo/Duo

petrzalsky princ#zeen

Son formWLWWWLLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUN

Solo/Duo

Challenger I

3017 LP

%56,7

Kazanma oranı

412W · 314L726 Maçlar

Dereceli Esnek

Diamond IV

20 LP

%52,0

Kazanma oranı

13W · 12L25 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Viego · Orman944,4%7,4947,7
Kayn · Orman475%8,4953,6
Sylas · Orman250%8,11.515,9
Nasus · Orman10%7243,7
Graves · Orman1100%9,5906,3
Naafiri · Orman10%7570,8
Xin Zhao · Orman1100%8,51.027,1
Karma · Destek10%0,9256,9

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 08:14:28 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
20.10.2026 07:23:29 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
20.10.2026 06:56:03 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
20.10.2026 05:56:43 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
20.10.2026 04:56:30 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
20.10.2026 03:59:50 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
20.10.2026 02:28:56 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
20.10.2026 01:43:07 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
20.10.2026 00:55:46 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 23:59:49 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 22:15:16 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 21:19:53 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 20:59:43 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 19:45:36 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 18:29:35 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 17:42:34 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 16:59:26 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 15:10:29 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 14:46:47 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
19.10.2026 12:35:09 UTCCHALLENGER I3017412 / 314
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 201–220Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

79 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

7 / 6 / 18 KDA · 238 CS

%59,5 KP · 1.038,3 hasar/dk

30:44
Mağlubiyet

79 gün önce

Nasus champion portrait

Nasus · Orman

1 / 1 / 2 KDA · 179 CS

%16,7 KP · 243,7 hasar/dk

25:26
Galibiyet

79 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

17 / 1 / 7 KDA · 212 CS

%68,6 KP · 1.150,6 hasar/dk

23:01
Galibiyet

81 gün önce

Graves champion portrait

Graves · Orman

13 / 5 / 13 KDA · 257 CS

%61,9 KP · 906,3 hasar/dk

27:09
Galibiyet

82 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

35 / 7 / 11 KDA · 312 CS

%85,2 KP · 2.183,6 hasar/dk

47:46
Mağlubiyet

84 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

4 / 8 / 7 KDA · 244 CS

%39,3 KP · 646,4 hasar/dk

33:40
Mağlubiyet

84 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orman

13 / 9 / 10 KDA · 269 CS

%54,8 KP · 1.559,8 hasar/dk

36:59
Mağlubiyet

85 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

4 / 5 / 1 KDA · 170 CS

%41,7 KP · 454,9 hasar/dk

24:41
Galibiyet

85 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

7 / 4 / 9 KDA · 213 CS

%43,2 KP · 624,1 hasar/dk

26:50
Mağlubiyet

85 gün önce

Naafiri champion portrait

Naafiri · Orman

5 / 6 / 2 KDA · 181 CS

%43,8 KP · 570,8 hasar/dk

25:56
Galibiyet

85 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

13 / 3 / 11 KDA · 256 CS

%58,5 KP · 1.398,1 hasar/dk

28:10
Mağlubiyet

85 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

9 / 6 / 4 KDA · 251 CS

%56,5 KP · 1.042,2 hasar/dk

29:23
Mağlubiyet

85 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

4 / 4 / 1 KDA · 91 CS

%55,6 KP · 396,7 hasar/dk

15:15
Galibiyet

85 gün önce

Xin Zhao champion portrait

Xin Zhao · Orman

7 / 3 / 13 KDA · 225 CS

%66,7 KP · 1.027,1 hasar/dk

26:30
Galibiyet

85 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

21 / 4 / 7 KDA · 199 CS

%59,6 KP · 1.249,2 hasar/dk

26:32
Mağlubiyet

85 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

2 / 8 / 0 KDA · 139 CS

%22,2 KP · 556,8 hasar/dk

22:10
Mağlubiyet

87 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

10 / 4 / 4 KDA · 168 CS

%73,7 KP · 870,9 hasar/dk

21:52
Galibiyet

87 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orman

23 / 1 / 6 KDA · 247 CS

%59,2 KP · 1.472 hasar/dk

28:11
Galibiyet

87 gün önce

Kayn champion portrait

Kayn · Orman

11 / 2 / 7 KDA · 246 CS

%54,5 KP · 731,7 hasar/dk

25:49
Mağlubiyet

87 gün önce

Karma champion portrait

Karma · Destek

0 / 3 / 4 KDA · 20 CS

%57,1 KP · 256,9 hasar/dk

22:44
Profile dön